Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Тема за похвали и оплаквания от продавачи/купувачи
Автор: nqkojsitam   
Дата:   24-10-14 21:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Тема за похвали и оплаквания от продавачи/купувачи
Автор: trace   
Дата:   26-10-14 08:04

nqkojsitam ,ти говориш несериозни истории!
Че какво и е специалното на тази техника?Тяло за 1500лв.Да не купуваш самолет?!

От къде на къде,ще задължаваш,някой на лична среща?!
Та на теб ти се предлага такава в Еконт със самия продукт за оглед и тест.
Представи си,че си ми неприятен,защо ми е да те виждам?!
Че той човека,даже може и да не е в БГ!
По несериозно твърдение не бях чел!
 Re: Тема за похвали и оплаквания от продавачи/купувачи
Автор: peter73   
Дата:   26-10-14 11:25

Явно не всички правим разликата между "не ми харесва" и "нарушава правилата". Да лъжеш в описанието на това, което продаваш, нарушава правилата. Да си слагаш цена, каквато искаш - не. Никой никого не принуждава за нищо - всичко е въпрос на съвпадение на волите на продавача и купувача. По-рано тази година Фейсбук купиха една мижава чат апликация, която се разработва и поддържа от няколко човека, за 19 000 000 000 (мириарда) долара. По същото време държавата Украйна с население над 45 милиона души имаше нужда от 30 и няколко миларда долара хуманитарна помощ. И на мен много неща не ми харесват, но на света не му дреме. Не знам до кога ще живеете с илюзиите на соца.
 Re: Тема за похвали и оплаквания от продавачи/купувачи
Автор: Poki213   
Дата:   26-10-14 17:16

Така е, не се нарушават правилата просто някой се прави на голям тарикат, което както някъде назад пишеше не коректно. Аз лично предпочитам да контактувам с коректни хора, а не с такива които ми "вдигат" стандарта опитвайки се да ми продадат нещо на супер висока цена убеждавайки ме, че защото видели в ибей тази цена трябва да ми го продаде на нея.
И едно правило старо като света (в полза на пишман икономистите и меринджеите тука :) ) цената на едно нещо е тази на която се продаде. Ако стои седмици или месеци, сами се сещате...
Аре.. [smilie7]
 Re: Тема за похвали и оплаквания от продавачи/купувачи
Автор: GenaDP   
Дата:   26-10-14 17:32

Poki213
Аз лично предпочитам да контактувам с коректни хора, а не с такива които ми "вдигат" стандарта опитвайки се да ми продадат нещо на супер висока цена убеждавайки ме, че защото видели в ибей тази цена трябва да ми го продаде на нея.


Е, доста хора пък предпочитат да не контактуват с тарикати, опитващи се да свалят цената на нещо, щото са го видели да се продава по света за по-малко пари.


Poki213
И едно правило старо като света (в полза на пишман икономистите и меринджеите тука :) ) цената на едно нещо е тази на която се продаде. Ако стои седмици или месеци, сами се сещате...


Явно не си забелязал, пишман разбирачо, че тук не се продават банички, и продавачите нямат зор да разтикат стоката до края на деня, щото утре ще е вече стара.

 Re: Тема за похвали и оплаквания от продавачи/купувачи
Автор: Poki213   
Дата:   26-10-14 20:52

генчо ти изглежда сои баш разбирача явно, тикай си стоката с месеци и години тогава [smile]
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена