Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся стар съфорумец William
Автор: alexstudio   
Дата:   21-08-14 16:22

Здравейте съфорумци,

Преди доста години ( Октомври 2007а) контактувах с един съфорумец - William. За съжаление му затрих координатите, единствено си стоят базата данни с ЛС във форума, но там никъде не сме си разменили тел, e-mail и пр.

В момента за съжаление вече не съществува автор с такъв ник-нейм (може да се е деактивирал или променил ника), а имам огромното желание да се свържа пак с колегата. [shtrak]

(Бях му продал един голям увеличител Durst 13/18 и сега искам да вляза във връзка с него-относно копиране на копия от 4x5 inch )

Някой ако помни или познава кой е колегата (дори и името му забравих [smilie5] ), моля да ми пише или ако се страхува от злоупотреба да му пише с молба да ми се обади. Той ще се сети за мен - Алекс от Бургас [thankyou]

Огромно благодаря ако можете да ми помогнете. Аз ще пиша и на админите ако могат да ми помогнат. [beer]

Алекс ( alexstudio)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »