Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: lmitov   
Дата:   11-09-14 20:39

Аз също ще престана да качвам снимки - и за мен тези постоянни промени и рейтинги ми дойдоха до гуша.



Публикацията е редактирана (12-09-14 00:10)
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Refa   
Дата:   11-09-14 22:43

Един човек се опита да разведри атмосферата и как му се нахвърлиха!
Точно пък творчеството на Автора на "Снимка на 13-та страница..." е едно от малкото останали хубави неща тук, заради които още влизам.
Положението май е безнадеждно...
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: realnoncho   
Дата:   11-09-14 22:54

Изразявам си мнението, просто това нещо няма място в албум. А това какво било творчеството на автора и по това да съдим дали може да "разведрява" е смешен двоен стандарт.
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: ivjordan   
Дата:   11-09-14 23:02

Аз да се намеся неподготвен, ама този "велик автор" получава рейтинги, а онзи друг автор, който публикува едни анатомични снимки преди седмица, май беше изтрит, както като творчество, така и като профил. Едни двойни стандарти се наблюдават тука... Още повече, че по света се правят публични изложби (в реномирани галерии) на снимки на анални отверстия, така че авторът от миналата седмица си беше един вид артист, което не попречи на админите да го изтрият.
Сега, за равновесие в природата, очаквам да бъде изтрит и настоящия автор с бели и черни квадрати.
В противен случай, очевидно форумът и по-специално качването в него се модерира тесногърдо и едностранчиво като се фаворизират избрани бездарници за сметка на талантливи, но неразбрани художници.
Айди, со здраве!
 Re: Промяна на албум-избрано
Автор: Refa   
Дата:   11-09-14 23:06

Много насериозно се вземате, блюстителите на реда, в сайт за забавление.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена