Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: asahi   
Дата:   21-12-14 14:24

Нещо между директор на детска градина и директор на лудница, ама в международен план.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: jino   
Дата:   21-12-14 14:37

Това е Европа

Коя е Европа?
Къде е Европа?
Какво е Европа?
Защо Европа?

Не! Не! И – не!
Не желая да чувам историята за красивата дъщеря на финикийския цар Агенор, в която се влюбил от пръв поглед върховният бог Зевс.
Не ща и лекции за географското положение и природните дадености на Стария континент!
Спестете си, моля, исторически справки и политологични беседи за проспериращия Европейски съюз!
Европа е съвършенство!
А съвършените неща, както се знае, са прости...
Европа е не само сигурност и икономическо развитие... Тук десетки държави със своите култури, обичаи и вярвания успяват да бъдат едно неразделно цяло, постигат хармония обединявайки многобройните си различия.
Европа е магия! Тя е идея, родена от смелия полет на човешкия ум. Тя е плод на талантливи и неуморни ръце. Тя е във всеки удар на сърцето, в многократно доказаното "Обичам те!", в грижите на майката за рожбата си, в блясъка на детските очи...
Европа е копнеж и цел, сън и реалност, мълчание и призив...
Тя е в полъха на вятъра, в първото пролетно кокиче, в омайващата песен на славея...
Европа... Тя е мечтата ми за по-добро бъдеще, обичта ми към хората и изкуството, любопитството ми към непознатото, страхът ми от провала и стимулът ми да се доказвам и да успявам...Тя е шансът ми за щастие и себеосъществяване.
Европа - това съм аз. Но във вените ми тече кръвта на траки, прабългари и славяни, защото и ... България – това съм аз. В мен се срещат два, на пръв поглед, напълно различни свята, но всъщност те си приличат защото аз съм част и от тях и те от мен...
Виждам, че и ти....и ти, и ти си като мен...
Европа - това е вълнението и възхищението, които са изписани на лицето ти, когато разгръщаш хубава книга, когато се вгледаш в неразбираема картина и откриеш гениалността й, когато чуеш за пореден път любимата си песен, но се почувстваш така сякаш никога не си я слушал. Европа е във всяка частица от теб, от мен...
Това е Европа – истинска, неповторима, единствена, магична, неразбираема, обичана и мразена, но наша. Тя е нашето настояще и бъдеще. Искаме или не, ние сме в нея и тя в нас. Ние имаме силата сами да пишем историята на своята съдба, а променяйки себе си, променяме и нея, защото Европа – това сме аз и ти....


Ето какви глупости пишат нашите деца, бъдещи евродепутати.
Само заменете думата Европа с думата Партия.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: asahi   
Дата:   21-12-14 15:21

Не е така. Замени думата Европа с думата Партия в следното изречение:

"Ние имаме силата сами да пишем историята на своята съдба, а променяйки себе си, променяме и нея, защото Европа – това сме аз и ти..."

Веска от Монтана прави тази разлика.

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: jino   
Дата:   21-12-14 16:12

Не разбра ли наистина какво исках да кажа?
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: jino   
Дата:   21-12-14 16:12

Афиф работа са всички тези политически назначения.[smile]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: мара   
Дата:   21-12-14 22:20

да де...и аз тва рекох.
знам, че ся е шеф на филхармонията, ама не знам дали и за тва нещо требе да се честити, щото сигурно е тежка кирия.
човекът ми изглежда толкова чудесен, че не заслужава това.
шефската работа е гадна работа...[beer]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   21-12-14 23:22

Като ми е скучно ще пусна някой клип на това лошо момче да се посмея.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sauron69   
Дата:   22-12-14 10:12

Следващият път- шеф на Софийската опера [smilie18]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: e-mil   
Дата:   22-12-14 11:19

Автор: jino
Дата: 21-12-14 14:16
"Всъщност един шеф на филхармония какво прави? Имам чувството че е нещо като директор на водопад."


Когато бях малък тренирах бокс. И аз така се чудех: какво толкова прави треньорът, когато отива със спортиста на състезания? Нали уж вече го е тренирал?
Трябваше ми време да разбера каква е ползата от треньора, от мениджъра, от шефа на залата и т.н. Ама нека ми е простено - все пак бях 10-годишен. А твоето извинение какво е? [smilie5]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: мара   
Дата:   22-12-14 11:23

предполагам, че иронията [smilie18]

....поне доколкото го познавам :)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: jino   
Дата:   22-12-14 12:08

Нема да се пуашите [smilie18] .
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   02-10-17 20:30

изкуство си е това [smilie5]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: uri64   
Дата:   03-10-17 00:22

какво ти изкуВство...чиста нАука...направо си го пее -айсберг на две разделен...само не мога да разбера - какъв точно учЕн е - метеоролог, климатолог или гласиолог [smilie5]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: тьма   
Дата:   03-10-17 07:05

Ех, ако не сте толкова злобни двамата, по-леко ще ви е, вЕрвайте ми.
Шерби, можеше да си направиш труда да потърсиш друга песен, тази вече бе спомената в темата, която най-добре да бъде затворена.

Като пореден редактор талантливият ни съфорумец се изявава страхотно до момента!

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   03-10-17 08:22

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена