Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: asahi   
Дата:   14-08-14 19:09

Успех!
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: DAN60   
Дата:   14-08-14 19:42

[smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: satyno   
Дата:   14-08-14 19:48

Azirafel7 "I believe I can fly..."

https://photo-forum.net/static/site_pics/178/i_1183535886_IMG_7029a.jpg



 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: тьма   
Дата:   14-08-14 19:58

Веднага утре на Първа, докато не е дошло новото правителство

всъщност много добри снимки си има човекът[cool]

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: philip   
Дата:   14-08-14 20:06

тьма [smilie25]

Успех на човека!



Публикацията е редактирана (14-08-14 20:07)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: nyamago   
Дата:   14-08-14 20:55

[smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: mmjm   
Дата:   15-08-14 02:23

[smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fotorafi   
Дата:   15-08-14 12:54

Честито [cool]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fraction   
Дата:   15-08-14 14:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   15-08-14 15:34

като музикант [smilie23]
фогограф [smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fraction   
Дата:   15-08-14 15:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   15-08-14 16:02

цял живот ... вазелина в музиката му ми идва повече.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fraction   
Дата:   15-08-14 16:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: BOZO   
Дата:   15-08-14 16:26

tRoll the Planet!
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: nyamago   
Дата:   15-08-14 16:33

Последният спор ми стана доста интересен.

Не познавам тоя Виктор. Когато в началото на темата го 'поздравих' за поста, беше защото е радостно някой съфорумник да бъде зачетен - където и да е извън форума. А зам-министър не е малко зачитане. Нямах дори представа само по името 'Виктор' да му търся профила, но скоро някой пусна линк - и видях, че всъщност е един от по-добрите фотографи тук. Което моментално повдигна уважението ми.

Не допусках, че 'просто фотограф' ще вземат за такъв пост и се чудех какъв ли е дугият му принос или отношение към клтурата. Със споменаването на 'музикант' още едно стъпало се покачи респекта ми и вече с Гугъл научих достатъчно.

Малко необичайно ми се стори това дуо като формация, но отчитайки не само свиренето, а и аранжиментите (вероятно някаква продуцентска роля в записите, не изключвам и композиторска) - човекът е грамотен и способен музикант. Оценявам не просто като консуматор на музика (в предишен живот съм имал малко по-близки допирни точки с нея). Лично за вкуса ми, жанрово и стилово дуото не е в моите 'топ 10' разновидноси музика, но е слушаема и далеч по-издържана от други родни образци, които са ми попадали.

В тая светлина и мен позачуди рязката оценка на @sherbit и за да се ориентирам от къде идва тя, подобно на @fraction бих го запитал:

Би ли дал пример с твоя музика без вазелин? Или ако нямаш твоя - с друга българска музика, която ти харесваш?



Публикацията е редактирана (15-08-14 16:36)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fraction   
Дата:   15-08-14 16:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   15-08-14 17:01

Човека е грамотен и способен музикат, ама такива да ги ринеш с лопата. С академично образование, вкарани в рамки.... други таланти... колкото искаш.

пичове това ми е смехотворно http://vbox7.com/play:67d47b61 за подрастващи мацки, които нямат мензис.

Не ангажирам никой с моето мнение. Въпрос на вкус.

Ето ви нещо родно: http://www.youtube.com/watch?v=uOlis2Rw9z0
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: Kalimas   
Дата:   15-08-14 17:29

Успех и гледайте да работите за културния облик на държавата.

Дет се вика, хората от 2 тухли на 300г. забележителности правят, а при нас уникални находки на 2000-3000г. се забравят под магистрали , строителни обекти и в "дън гори тилилилейски" :)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: hebros   
Дата:   15-08-14 17:34

Радвам се за Виктор Стоянов. За незапознатите, Виктор е композитор на филмова музика за наши и чужди продукции.
Това не е толкова важно, по-важното е, че е честен и свестен човек.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: landstar   
Дата:   15-08-14 18:32

Един вид сме с връзки вече? Хубаво, ама някак си излиза като лозунга на СДС - "стани, куме да седне кумицата". Ще протестираме, та ние да седнем в меките кресла. Ще се размисля и аз да почна протести пред шадравана. Вярно, че свиря само на касетофон, но за Революцията инструментът е без значение.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: vga   
Дата:   15-08-14 18:52

"Ще протестираме, та ние да седнем в меките кресла." Що пък не? Недай си Боже някой да прокопса и да излезне от казана ли?
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: nyamago   
Дата:   15-08-14 19:58

@sherbit : Защо да е смехотворно? Кой ти каза, че е адресирано към тебе като целева аудитория? Сред населението има достатъчен процент 'подрастващи мацки', за които това може би е хубава музика (а твоят вкус за тях да е смехотворен)?

Иначе и на мен High Five (много) повече ми допадат и с голям кеф бих се изджемил при сгода. Но са различн жанрове и стилове, не е грамотно да се сравняват. Все едно ябълки и портокали, дето има една приказка.

Ако 'не ангажираш никого' с личния си вкус, недей - понеже предпочиташ банани - да крещиш на цял свят, че крушите били пълен боклук. И да обиждаш публично и лично фермера, който ги отглежда.

Негативизмът води до лошо здраве, а сме петък -
[beer]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: Gravolez   
Дата:   15-08-14 20:01

Това дали си добър музикант или фотограф няма връзка с това дали ще си добър зам. министър на културата. Важното е че е интелигентен човек. Всичко добро му желая.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   15-08-14 20:18

Да си добър управник, да взимаш правилните решения дали е свързано с конвенционалната интелигентност е друг въпрос. Все пак предпочитам интелигентни хора да са начело.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: n960   
Дата:   15-08-14 21:47

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4245464

Ето го...[cool]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: Joro35   
Дата:   15-08-14 21:48

Е то беше ясно защо кудкудякаха по площадите. Свобода и демокрация ли?... Кинтииии... кинти...[smilie7] [smilie7] [smilie7]

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: Pif   
Дата:   15-08-14 21:59

Има един единствен начин да му повярвам, че не е преминал от "тъмната страна" - независимо дали сега или още преди протестите.
В момента в който му изтече мандата излиза и казва открито: Тоя открадна това, тоя открадна онова, тук се точат пари по този начин - с всички негативни последствия за него от изнесената информация. Докато някой не пробие системата от вътре - няма да я съборим.
Ако си напълни гушката и обясни как всичко е по мед и масло - работата е ясна. Поредният продажник.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: mmjm   
Дата:   15-08-14 22:08

Това го прави всеки жълт вестник, а и номинацията не е за зам. министър на правосъдието или финансите.



Публикацията е редактирана (15-08-14 22:09)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: BOZO   
Дата:   15-08-14 22:11

Toва е кариера бе хора, не е апостолска мисия.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: stoyanivanov   
Дата:   15-08-14 22:37

Стига сте злобарствали, бе хора... или както е модерно да се вика - "стига хейт". По ред лични причини, както и поради политическите ми убеждения, моя милост никак не е политически симпатизант на Виктор, на ДСБ и дори на солидна част от лицата в "Протестна мрежа". Личен опит имам с някои - толкова злобно необективни и болно амбициозни кречетала не бях виждал дори в Кюстендил сред пчеличките Мая. Обаче има и свестни, доста свестни хора там.
За Виктор - момчето е интелигентно, личи си, че не е циник и вярва в каузи... Да му дадем шанс да се опита да направи нещо в малкото време, което му се полага като служебен зам.-министър.
И между другото - ако не си част от "схемата", хич не е голям келепир да си зам.-министър в служебно правителство. А ако Виктор е... то ще се чуе, но засега няма поводи да го обвиняваме, че е! [smile]



Публикацията е редактирана (16-08-14 10:51)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: jino   
Дата:   16-08-14 00:41

Като му гледам профила на Виктор ми се чини че отдавна вече не е съфорумец.[smile]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: pepi34   
Дата:   16-08-14 01:01

Като гледам изписаните простотии в темата за пореден път се чудя, защо админите допускат ФФ да става всеки ден от по-лошо, още по-лошо място за общуване. Квалификацията " за подрастващи мацки без мензис" ми изкърти плочките. Независимо дали нещо ти харесва или не, такова поведение може да има само човек в пубертета със съмнително по качество начално образование. За съжаление тук тази аудитория вече е болшинство. Успех на Админ и компания, и един ден когато нещата станат още по-зле, да не се чудят защо...............



Публикацията е редактирана (16-08-14 01:04)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: ctpahho   
Дата:   16-08-14 09:42

Ха! :D
Зам.министъра на културата на България и Стоян Михалев ми пяха на абитуриентския бал. [smilie18]
Еха, как се менят годините и с тях спомените стават едни такива..хм...по-по [smilie5]

Добро утро ;)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: MikeDimit   
Дата:   16-08-14 10:43

''Дет се вика, хората от 2 тухли на 300г. забележителности правят, а при нас уникални находки на 2000-3000г. се забравят под магистрали , строителни обекти и в "дън гори тилилилейски" :)''
Защо толкова далеч. Пред ЦУМ картинката е достатъчно показателна. Да имаш специалисти, финансиране от ЕС и да стоят разкопките с години на открито... А проблема е много прост. За да се забие гвоздей там трябва едни 6-7 агенции, министерства и организации да се съберат на общо съвещание и да си сложат парафите. Всичките са в рамките на идеалния център. Обаче една от тях да речем не ползва имейл като средства за комуникация. Требе писмо со входящ номер. А познайте колко време трябва да се уговарят началницете да се съберат на едно място? И един като не дойде на уговаряната с месеци среща...
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: тьма   
Дата:   16-08-14 13:45

Една от любимите ми български песни [cool]

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: lakosta   
Дата:   16-08-14 16:26

за подрастващи мацки, които нямат мензис. -много тъпо! [smilie23]
тьма - [smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: тьма   
Дата:   24-08-14 20:22

lakosta, зарадвала съм те, преди да си тръгнеш завинаги

сбогом...


съжалявам, че пиша в тази тема, в другата авторът ме е блокирал

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: Mogila   
Дата:   24-08-14 21:16

Все още се чака пример на хубава музика създадена от човекът, който цял живот се занимава с музика- sherbit.
Сигурен съм, че няма да дочакаме. Такива хора само плюят.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: georgivelev   
Дата:   26-08-14 15:06

Виктор Стоянов ми се пада трети братовчед. Като малък беше най-добрият пианист в Музикалното и печелеше всички конкурси по пиано. Понеже комунистите им се свидеха парите, той летеше сутринта до Италия, следобяд печелеше конкурса там, а вечер се връщаше обратно. За човек с такъв хъс говорим.

Разказвал ми е, че по време на урок 3 часа му траело само разсвирването, после още 3 часа работел материяла с учителя.

За човешките му качества не мога да говоря, като малки си бяхме общо взето близки, но от 20 години се виждаме веднъж на горе-долу 5-6 години, за последно играхме по-миналата пролет Диксит в клуб Каркасон, където се засякохме случайно.

Да, той наистина цял живот се занимава с музика, и мина през различни етапи. Щом талант като него заряза кариера с класическото пиано, добивате представа каква е конкуренцията там. Не съм чул някаква популярна музика, композирана от него, дуото "Стоян Михалев и Виктор" си беше едно нещастие, но все пак трябва по някакъв начин да се препитават музикантите, нали. Така че, като композитор - намерил си е печелившата ниша и си кюта там.

По-сетне правеше музиката на разни анимационни дисни филми. Как се докопа до това място, няма да споделям. Не е само до талант, ако ме разбирате какво искам да кажа.

Напоследък е по-известен с ДСБ проявите си. Но по-лани май взе доста солиден хонорар от свирене на митинг на някакъв БСП-клонинг, без да съм сигурен в това.

Това, което мога сега да кажа за него, е - твърд ДСБ хард-лайнер, и човек с доста непоколебимо мнение. Можем да сме спокойни за това, тъй като привържениците на ДСБ са изчезващ вид, а и един музикант с творчеството си трябва да бъде ирелевантен на политиката. В момента, в който някой артист стане политически ангажиран, неговото изкуство започва да служи на политиката. Примери колко щеш - Вапцаров, Любе и т. н.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fraction   
Дата:   26-08-14 15:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: J0R0   
Дата:   26-08-14 15:19

Примери всякакви.
Това не е като това
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fraction   
Дата:   26-08-14 15:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: paolo_n1   
Дата:   26-08-14 16:59

Сега ако е пекан да махне ддс то и митата за фототехниката внос от щатите ... ;)

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: nyamago   
Дата:   26-08-14 17:03

> Сега ако е пекан да махне ддс то и митата за фототехниката внос от щатите ...

И после само да ми даде Солунската митница, друго не искам от наш'то момче [smilie5] [smilie6]

[beer]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: chukov   
Дата:   26-08-14 17:39

Днес сутринта гледах Виктор в сутрешния блок на БТВ

Идеше ми да счупя телевизора

Тази нищожна дребна мишка Хекимян ме изкара от нерви

Мръсен интригант

Вместо да зададе въпрос, свързан с културата, то се почна

"Чувствал ли се виновен Виктор за назначението на Ваньо Танов"
"С кола ли ходел на работа"

Отвратителна мишка арменска
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: georgivelev   
Дата:   26-08-14 18:00

Автор: fraction
Дата: 26-08-14 15:25

JORO,
съвсем не по темата ... ама до кога хора с празни профила ще плюят на воля ?


Бе не е лесна твоята. Щом ти се изчерпаха аргументите, обърна се за помощ към админа. Ами нали разбираш, тъкмо заради такива като тебе не си пълним профилите. Щото после се започват подмятания, "виж си снимките", "виж колко точки имаш" и т. н.

Не виждам какво точно от това, което съм написал за братовчед си, се окачествява като "плюене на воля". Написал съм конкретно и неутрално какво ми е мнението. И да, радвам се, че мой роднина е зам. министър, гордея се с това. Прадядо ми е бил председател на народното събрание - Добри Митов (дядо на майка ми). Така че, драги мой fraction, стоя доста над любвеобвилните ти подмятания.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: pmartinov   
Дата:   28-08-14 11:07

Виктор Стоянов: Българското общество е отвратено от преяждането с власт








[smilie24]

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fraction   
Дата:   28-08-14 11:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: boni   
Дата:   28-08-14 11:51

И понеже се познаваме добре и се виждаме, ще допълня към написаното от fraction - никакъв "ДСБ хардлайнер" не е. Стоян Михалев е много твърд ДСБ привърженик, но Виктор не точно.
Виктор е много свестен човек и му пожелавам успех[smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: IDA   
Дата:   28-08-14 14:28

"Виктор е много свестен човек ..."

Това личи и от интервюто от горния линк. Ако е искрен и има повече хора с неговото мислене в правителството, има надежда. Аз също му стискам палци.

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: realnoncho   
Дата:   28-08-14 14:52

Бил член на УС на МюзикАутор и затова не му била трудна адаптацията, че те са по-големи пиявици от политиците...
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: pmartinov   
Дата:   28-08-14 15:02

Там няма място за футболисти...

Човека се е занимавал сериозно с музика много години.

Точно такива хора трябва да защитават авторските права !

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: Onakava   
Дата:   28-08-14 15:37

Успех и от мен на Виктор, изглежда свестен тип, а те са такава рядкост по нашите земи, че е редно да не ги плюем, преди да се оакали [smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: realnoncho   
Дата:   28-08-14 15:41

МюзикАутор са пиявици, които седят и чакат да им паднат пари на готово. Бяха се опитали да осъдят община Каварна за авторски права за 100 ХИЛЯДИ лева за песните на групите(това не знам как го бяха изчислили), които са свирили за 3 години от фестивала там. Естествено загубиха делото. Опитват се да се нагушат, а накрая превеждат някакви смешни пари на самите изпълнители.

Спирам с тая дискусия извън темата, просто не ми вдъхват доверие тези така наречени защитници на авторските права.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: asahi   
Дата:   28-08-14 17:19

Не е задължително да ги ползваш. Има и други, а можеш, ако пожелаеш, и сам да си отстояваш правата.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   28-08-14 17:26

Има вид на зубрач, музиката която го кефи е кофти. Гледах интервю разправя, че бил лошо момче като млад. Умрях от смях!
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: asahi   
Дата:   28-08-14 17:31

Такива учени у наше село ги не тачим.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   28-08-14 17:36

Зубрачите са праволинейни и принципни, което не става за политика.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: alex1954   
Дата:   28-08-14 23:25

Хайрлия да е!Нека във всяко правителство да има поне един заместник министър от Фото форума![thankyou]

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: Twingo   
Дата:   18-12-14 21:22

Избраха Виктор Стоянов за директор на Софийската филхармония [smilie24] [smilie24] [smilie24]



Публикацията е редактирана (18-12-14 21:23)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: asahi   
Дата:   18-12-14 23:19

[smilie24]

Да се готви Миланската скала.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: fotorafi   
Дата:   19-12-14 11:51

Успех и късмет, на Виктор[beer]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   19-12-14 13:15

Ако не беше политически ангажиран дали щеше да стане...едва ли.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: asahi   
Дата:   19-12-14 15:58

Дали политическата ангажираност ще му върши работата? Не вярвам.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   19-12-14 17:10

Ще му върши до другото правителство [smilie5].... после чао.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sauron69   
Дата:   19-12-14 17:54

Вдигащите пръстчета наистина ли мислят, че назначението му за шеф на Софийската филхармония е защото е най-подходящият и политическата му ангажираност няма връзка в случая?
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: J0R0   
Дата:   19-12-14 18:35

Такова нещо като "най-подходящ" няма.
Има хора с качества и такива без.
Виктор е от първите. И в музикално отношение и в морално.
Тъй че и от мен едно палче.
[smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   19-12-14 19:04

Има много хора с качества. Според мен политиците трябва да стават доказани сециалисти, а не това да основа за успех в живота. Дайте пример за гениалните му музикални произведения..за управленския му опит в културата.. Като фотограф ме впечатли. Може да не съм прав оборете ме с примери.. Добре че филхармонията ви е на нивото на държавата.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: dekov   
Дата:   19-12-14 21:57

За тази длъжност според мен трябва да е завършил консерваторията,
ама карай да върви.
То днес можеш да имаш висше, ама да нямаш основно, като фотографията в НБУ.
[smile]

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: мара   
Дата:   21-12-14 09:41

всъщност доскоро не го познавах лично, но винаги, ама винаги, ми се е струвал един от най-прекрасните фотографи тук. ама не само тук. неговите снимки са от най-яките, които съм гледала изобщо някъде :)
АЗИРАФЕЛ :)))) чуууден!
нямам представа какъв е като музикант, не съм го чувала, но аз п принцип нямам нищо против вазелинената музика. предполагам, че шербит, даже и да има право, просто има различен вкус.
само не знам защо ня някого, особено на един хубав, очевидно, човек му трябва да влиза в политиката, па макар и в преходен кабинет.
ма все пак по-добре в преходен. или поне по-малко зле. властта, каквато и да е тя, е мръсно място.

а па хич не ми е ясно защо търябва да му се честити или пък хората да се впечатляват, че бил замминистър. по-добре просто да не обръщат внимание на подобни факти, отнасящи се до свестен човек, щото те са по-скоро дискредитиращи [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
азирафеле, надявам се да се държиш далеч от калта [smilie5] [smilie24]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   21-12-14 10:01

Нещо става като на 9.IX ...всеки партизанин стана началник.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: paolo_n1   
Дата:   21-12-14 10:31

Като се сетя за култура и се ловя за кобура [shtrak]

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: dekov   
Дата:   21-12-14 10:54

мара,
ама вече става дума за Филхармонията.

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: asahi   
Дата:   21-12-14 12:41

Филхармонията е музика и мениджмънт. Не виждам противоречие с качествата и личността на Виктор.

Колегата с кобура вероятно е пропуснал последните 25 години от развитието на обществото.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: jino   
Дата:   21-12-14 14:16

Всъщност един шеф на филхармония какво прави?
Имам чувството че е нещо като директор на водопад .[smilie18] [smilie18]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: asahi   
Дата:   21-12-14 14:24

Нещо между директор на детска градина и директор на лудница, ама в международен план.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: jino   
Дата:   21-12-14 14:37

Това е Европа

Коя е Европа?
Къде е Европа?
Какво е Европа?
Защо Европа?

Не! Не! И – не!
Не желая да чувам историята за красивата дъщеря на финикийския цар Агенор, в която се влюбил от пръв поглед върховният бог Зевс.
Не ща и лекции за географското положение и природните дадености на Стария континент!
Спестете си, моля, исторически справки и политологични беседи за проспериращия Европейски съюз!
Европа е съвършенство!
А съвършените неща, както се знае, са прости...
Европа е не само сигурност и икономическо развитие... Тук десетки държави със своите култури, обичаи и вярвания успяват да бъдат едно неразделно цяло, постигат хармония обединявайки многобройните си различия.
Европа е магия! Тя е идея, родена от смелия полет на човешкия ум. Тя е плод на талантливи и неуморни ръце. Тя е във всеки удар на сърцето, в многократно доказаното "Обичам те!", в грижите на майката за рожбата си, в блясъка на детските очи...
Европа е копнеж и цел, сън и реалност, мълчание и призив...
Тя е в полъха на вятъра, в първото пролетно кокиче, в омайващата песен на славея...
Европа... Тя е мечтата ми за по-добро бъдеще, обичта ми към хората и изкуството, любопитството ми към непознатото, страхът ми от провала и стимулът ми да се доказвам и да успявам...Тя е шансът ми за щастие и себеосъществяване.
Европа - това съм аз. Но във вените ми тече кръвта на траки, прабългари и славяни, защото и ... България – това съм аз. В мен се срещат два, на пръв поглед, напълно различни свята, но всъщност те си приличат защото аз съм част и от тях и те от мен...
Виждам, че и ти....и ти, и ти си като мен...
Европа - това е вълнението и възхищението, които са изписани на лицето ти, когато разгръщаш хубава книга, когато се вгледаш в неразбираема картина и откриеш гениалността й, когато чуеш за пореден път любимата си песен, но се почувстваш така сякаш никога не си я слушал. Европа е във всяка частица от теб, от мен...
Това е Европа – истинска, неповторима, единствена, магична, неразбираема, обичана и мразена, но наша. Тя е нашето настояще и бъдеще. Искаме или не, ние сме в нея и тя в нас. Ние имаме силата сами да пишем историята на своята съдба, а променяйки себе си, променяме и нея, защото Европа – това сме аз и ти....


Ето какви глупости пишат нашите деца, бъдещи евродепутати.
Само заменете думата Европа с думата Партия.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: asahi   
Дата:   21-12-14 15:21

Не е така. Замени думата Европа с думата Партия в следното изречение:

"Ние имаме силата сами да пишем историята на своята съдба, а променяйки себе си, променяме и нея, защото Европа – това сме аз и ти..."

Веска от Монтана прави тази разлика.

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: jino   
Дата:   21-12-14 16:12

Не разбра ли наистина какво исках да кажа?
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: jino   
Дата:   21-12-14 16:12

Афиф работа са всички тези политически назначения.[smile]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: мара   
Дата:   21-12-14 22:20

да де...и аз тва рекох.
знам, че ся е шеф на филхармонията, ама не знам дали и за тва нещо требе да се честити, щото сигурно е тежка кирия.
човекът ми изглежда толкова чудесен, че не заслужава това.
шефската работа е гадна работа...[beer]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   21-12-14 23:22

Като ми е скучно ще пусна някой клип на това лошо момче да се посмея.
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sauron69   
Дата:   22-12-14 10:12

Следващият път- шеф на Софийската опера [smilie18]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: e-mil   
Дата:   22-12-14 11:19

Автор: jino
Дата: 21-12-14 14:16
"Всъщност един шеф на филхармония какво прави? Имам чувството че е нещо като директор на водопад."


Когато бях малък тренирах бокс. И аз така се чудех: какво толкова прави треньорът, когато отива със спортиста на състезания? Нали уж вече го е тренирал?
Трябваше ми време да разбера каква е ползата от треньора, от мениджъра, от шефа на залата и т.н. Ама нека ми е простено - все пак бях 10-годишен. А твоето извинение какво е? [smilie5]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: мара   
Дата:   22-12-14 11:23

предполагам, че иронията [smilie18]

....поне доколкото го познавам :)
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: jino   
Дата:   22-12-14 12:08

Нема да се пуашите [smilie18] .
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   02-10-17 20:30

изкуство си е това [smilie5]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: uri64   
Дата:   03-10-17 00:22

какво ти изкуВство...чиста нАука...направо си го пее -айсберг на две разделен...само не мога да разбера - какъв точно учЕн е - метеоролог, климатолог или гласиолог [smilie5]
 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: тьма   
Дата:   03-10-17 07:05

Ех, ако не сте толкова злобни двамата, по-леко ще ви е, вЕрвайте ми.
Шерби, можеше да си направиш труда да потърсиш друга песен, тази вече бе спомената в темата, която най-добре да бъде затворена.

Като пореден редактор талантливият ни съфорумец се изявава страхотно до момента!

 Re: Съфорумецът Виктор е заместник министър на културата
Автор: sherbit   
Дата:   03-10-17 08:22

Текстът беше изтрит от администратора, защото съдържа СПАМ или противоречи на правилата на Фото Форум.
 

 Тази тема е затворена