Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: kollev3   
Дата:   29-07-14 20:16

ЗДРАВЕЙТЕ,КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА КАТО ПРИОРИТЕТ Е 10 БИТОВ ЦВЯТ...NVIDIA Quadro K600-ТРЯБВА ЛИ ДА МЕ ПРИТЕСНЯВА ЧЕ Е 128-bit,1GB GDDR3 ИЛИ НЯКОЯ ПО-НОВА SAPPHIRE R9 270X OC PCI-E 2GB GDRR5 256 bit

Отговори на това съобщение
 Re: КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: mihail_radkov   
Дата:   29-07-14 21:06

Слез от Caps Lock-a, едва ли е чак толкова важен изборът.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: sathv   
Дата:   29-07-14 21:07

Аз съм с Quadro 400 на PNY. 64-bit. Няма никакво значение скоростта на шината при обработка на снимки. Картата я ползвам за 3D модели на solidworks. Но качеството на картинката в 2d при обработка на снимки е превъзходно. Е и монитора трябва да поддържа 10 битов цвят.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: kefalcho   
Дата:   29-07-14 22:17

утре очаквам една нвидиа куадро 2000. Вчера калибрирах с настоящата, която имам /куадро NVS 295/ и супер резултати надявам се с новата да повторя.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: kollev3   
Дата:   29-07-14 22:25

Гледам и ето тази AMD ATI FirePro V4900 [smilie11] 1GB DDR5,128-битова[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-14 22:26

10 бита е среден клас TN панел...

Отговори на това съобщение
 Re: КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: sathv   
Дата:   29-07-14 23:31

Я покажи един среден клас 10 битов ТN панел да видим? Повтарям среден клас не среден пръст.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: Simbon4o   
Дата:   30-07-14 11:55

С последните фотошопи и видео обработващите особено видео картата помага в изчисленията. Куадрото е по-слабо от останалите модели като изчислителна мощност, но има 10бита - това е положението [smile] аз лично бих жертвал 8те бита в полза на мощноста

Отговори на това съобщение
 Re: КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: sathv   
Дата:   30-07-14 14:46

В кои изчисления помага при фотошоп? По-просто зададен въпроса е кои изчисления се извършват от видеокартата и кои от процесора? Да кажеш, че Quadro е по слабо от останалите модели без точно да цитираш кои модели сравняваш е детинско. При еднакви ядра резултатите са еднакви, само че да се вземе под внимание , че едната карта обработва 10 бита. Quadro се базира на същите ядра като game картите при които много от инструкциите са орязани. Отделно качеството на изработка на Quardo картите е повече от перфектно.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: alanpoe   
Дата:   30-07-14 16:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: alanpoe   
Дата:   30-07-14 16:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЯ ВИДЕОКАРТА ДА ИЗБЕРА
Автор: sirkhann   
Дата:   31-07-14 10:07

Моя грешка, TN панелите гонят 8 ), а не 10 бита

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »