Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Такова животно нема.
Автор: ogogogo   
Дата:   22-07-14 21:51

Колеги,разгледайте обявата аз,лично такава наглост не бях виждал.
http://olx.bg/zaryadno-ustroystvo-za-bateriya-na-fotoaparat-soni-i51296005



Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: 4i4o-Joro   
Дата:   22-07-14 21:54

Наистина достойно за тема. Или за упражнението с крачола ... [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: sathv   
Дата:   22-07-14 22:41

Кое е наглото не мога да разбера?

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: Нели   
Дата:   22-07-14 23:02

"Цена за кабела-40лв."

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: 798099   
Дата:   22-07-14 23:06

Освен това, не става ясно за кой точно кабел иде реч, защото на снимките са два различни кабела...


Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: kimi   
Дата:   22-07-14 23:07

нищо нелогично, кабела е уникален на сони и не се продава в кварталният магазин, затова е 40лв.


Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: golded   
Дата:   22-07-14 23:09

И грамотно -"За двата артикола-70ла."


Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: 798099   
Дата:   22-07-14 23:15

kimi, я пак за уникалността и цената, а:http://www.amazon.com/Sony-VMC-MD1-Multi-Use-Terminal-Cable/dp/B000OEX4UK


Както и: http://www.amazon.co.uk/Sony-Vmc-Md1-Multi-Use-Terminal-Cable/dp/B000OEX4UK

Това, последното, не ще да влезе като активен линк, защото е в редакция...

(Което е повод Админът да се замисли за решение)



Публикацията е редактирана (22-07-14 23:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: kimi   
Дата:   22-07-14 23:23

в Ибей може и да го има и по евтино , но ако стринка от село си загуби кабела на сонито и няма карта да го поръча от амазон, ще си го купи от продавалника.
Абе защо го мислите толкоз, кабела си е на човека и може да си го продава колкото иска.


Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: 798099   
Дата:   22-07-14 23:31

"Стринка от село" не си е загубила кабела, защото най-вероятно не притежава такъв фотоапарат, а ти не се прави на "гоУЕм гражданин", защото на село също не "ядат доматите с колците" и "яйцата с черупките".

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: kimi   
Дата:   22-07-14 23:39

и аз съм от село, но нямам комплекси, "Стринка от село" е еквивалент на прост човек ако не си схванал.


Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: 798099   
Дата:   22-07-14 23:43

Ами не, не схванах, аз съм "чичо от село"...[cool] [cool] [cool]

И понеже съм "чичо от село" да ти обясня, защо "такова животно нема". Обявата е написана или от абсолютен тъпанар, или от човек, който продава открадната вещ. Пише, че продава зарядно за 35 лв. и първата снимка е на зарядно със захранващия кабел на 230V. После има цена за кабела (кой точно?) и има снимка на онзи въпросен универсален data кабел. И накрая цена за двата артикОла... Кои, аджеба артикОли, а?

Хайде, "гражданино" да ми го разтълкуваш, щото аз съм дърт и тъп...



Публикацията е редактирана (22-07-14 23:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: Sentel   
Дата:   22-07-14 23:49

Голяма тема...
Една логическа задачка. Вие притежавате дадена стока и искате да я продадете. Кой определя цената?
Ако иска и 140 лв. ще му иска на кабела. Дали ще го продаде е отделен въпрос и касае единствено продавача.

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: kimi   
Дата:   22-07-14 23:55

Sentel така е , но "чичо от село" не дава повече от 2 лева за някакъв си кабел [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: 798099   
Дата:   23-07-14 00:07

kimi, като не можеш да се аргументираш за глупостите, които пишеш, по-добре е да спреш.

Колко давам или не давам си е мой проблем. И темата, и коментарът бяха за тъпанарщината в обявата, а не за цената. Ако не я забелязваш, тъпанарщината, де... лошо... много лошо...


Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: kimi   
Дата:   23-07-14 00:13

Гледах няколко минути обявата и не схванах какъв е проблема , има си отделни снимки на артикулите има си и отделни цени, ако ти си въобразяваш че някой иска да ти продаде захранващ кабел за 40лв., то си е твой проблем.

....а и автора на темата не пише за "тъпанарщина" а за "наглост" в обявата .



Публикацията е редактирана (23-07-14 00:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: 798099   
Дата:   23-07-14 00:20

Нямам проблем! Но ако ти не виждаш къде е проблемът в обявата... не мога да ти помогна. Има си специалисти по тези проблеми... Най-малкото е граматически и стилово неиздържана.

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: imitev   
Дата:   23-07-14 06:33


Има такъв похват в търговията - правиш се на прост и клиентът остава с впечатлението че лесно ще те прекара...

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: pif   
Дата:   23-07-14 07:57

Преди години ми подариха DSC-P200. Малко изпуснат и без зарядно и кабел. Отидох в сони центъра на солунска където ми заявиха 120 лева за дейта кабела и 170 лева за зарядното. Е, справих се с 5 лева за кард ридър и 2 часа правене на куплунг за зареждане плюс малко преправяне на едно старо моторолско зарядно от ГСМ.
Ако някой е на зор - ще ги плати. Това зарядно не си струва парите и се намира доста по-евтино.

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: vanquished   
Дата:   23-07-14 08:20

Айде сега се скарайте заради някаква тъпа обява написана от бай Пенчо...А сетих се, обявата е за Сони все пак. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: iidesign   
Дата:   23-07-14 08:41

И аз не виждам нищо нагло в тази обява. Човека не насилва никой да го купува, може да си го пусне и на 400лв. Ако не се продаде, ще си го задържи или ще му смъкне цената. Ако някой има зор за кабела, начина е да се пазари с продавача, а не да се пускат безмислени теми във ФФ.

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: TheBossBG   
Дата:   23-07-14 09:07

А петък е още толкова далеч! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: zbonev   
Дата:   23-07-14 09:09

Абсолютно нормална обява. Хора, вие някога гледали ли сте колко струват оригиналните зарядни, спец.кабели и пр. аксесоари, а и все пак продавача определя цената... [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: niki777   
Дата:   23-07-14 10:29

А за тъпанарите, които не се научиха да зачитат чуждите права да пускаме ли тема [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: deerstalker   
Дата:   23-07-14 10:54

По добре си затвори темата, че и темата я нареждаш до обявата. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: stown   
Дата:   23-07-14 13:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Такова животно нема.
Автор: Valentin4000   
Дата:   23-07-14 15:06

A бива ли, да се пуска тема за всяка небивалица, която срещате в ежедневието си?

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »