Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: sathv   
Дата:   13-06-14 13:34

Здравейте, от няколко години пращам да ми копират снимките в София, тъй като в Габрово цената за 10х15 е 30 стотинки и нагоре а в София 13.5 и безплатна доставка. В момента ми предлагат като опция копиране на хартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME за 17 стотинки или както досега на хартия Tura за 12.6 ст. Струва ли си цената за копиране върху FUJI?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: leitz   
Дата:   13-06-14 14:45

Защо не пробваш, скъпо ли ти се струва ?
За мен по-важно е кой и как работи с хартията, а не толкова каква е, а колкото до Fuji това е най-добрата хартия.


Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: HIT   
Дата:   13-06-14 15:18

"Tura за 12.6 ст" - "Габровска" работа[smilie3]



Публикацията е редактирана (13-06-14 15:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: kioto   
Дата:   13-06-14 23:49

Наскоро получих снимки на тази хартия и съм доволен!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: pepi34   
Дата:   14-06-14 00:00

Снимките от 12.6ст копирани на измислена хартия с измислени химикали с безплатната доставка за нищо не стават, фирмата също. Габровска работа :)
Ако не вярвате значи не сте виждали качествено копирани снимки или не са ви достатъчно качествени файловете. При Любо (фото Браво) от Плевен качеството е по-добро, пък е и по-близо до Габрово. Но цената е малко по висока и доставката май се плаща. Ако при такава сделка 2-3 стотинки и 5лв доставка са от значение за сметка на копиране върху неизвестна хартия с неизвестни химикали от недоволни ниско платени работници..............

Едит - В София отдавна няма читави фотостудия. Има само едно с малки забележки , но там цената е 30ст. Във всички останали си уволниха персонала и наеха гладни студенти за по 350-400лв заплатки. Правете си изводите.



Публикацията е редактирана (14-06-14 00:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: sathv   
Дата:   14-06-14 00:32

Гледах Фото Браво в Плевен. Също са с безплатна доставка. Ще направя една пробна поръчка и при тях и ще сравня качеството с това на Фототехника-София. Досега там съм копирал над 15000 снимки и нямам оплакване от качеството /в сравнение с Габрово.../ Проблема е, че копирам много снимки /5000+/ на година и всичко задължително на хартия.



Публикацията е редактирана (14-06-14 00:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: D.S   
Дата:   15-06-14 20:33

17 ст. за качествено копие си е направо смешно. То само тока за машината струва толкова [smilie5] 30 ст. ти се струва много ? То си има една поговорка за душата и рая, ама айде без цинизми :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: pepi34   
Дата:   15-06-14 23:47

Ако искаш наистина супер качество и не ти хареса Любо, пиши на лични, ще ти дам препратка към едно място - машина за 200 000 хиляди лв. и безкомпромисно качество. Само че цената е около 22ст и доставката се плаща. Ние копираме там на клиентите си фотографиите.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: pif   
Дата:   16-06-14 00:50

Какви са тея машини за 200 хиляди? Това да не са някакви измислени мастилено-струйни принтери? Един фронтиер на старо е 10-15-20 хиляди. На Любо норицуто има проблеми с бледите цветове. Цялата серия има проблем с денситометъра и от там не може да направи читав баланс. Независимо на каква хартия и с каква химия. Фототехника копират на 330 и 350 фронтиери. Те поне нямат проблем с цветовете, макар и да са с по-ниска разделителна способност. Хартията им е полу-прозрачна и черното е тъмно сиво. Далеч от фуджито. Сюприма е дебела хартия. Никаква друга разлика няма освен дебелината. Емулсията е същата. Цветовете са същите.
При 5000 снимки на година - 500 на месец - 50 лева себестойност. Печалбата на копиращото фото да е още 50. За има няма 20 години ще си избиеш един фронтиер на старо.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: pepi34   
Дата:   16-06-14 04:40

Има и машини, които не са купени на старо. И на Любо Норицуто не струва 20 хиляди. А в БГ има още поне 3 само че нови и като модел и като машини. Както и Дурст Ламбда, което също не е 20 хиляди. Нито старо, нито ново.Не е нужно да изнасяме лекции за полутонове и бял баланс. Пробвал съм ги всичките, знам кой как работи и кой , колко си познава машината.Както и квалификацията на работниците по софийските фотоателиета. А за собствениците им да не говорим. Повечето от тя хне са чували понятията длъжностна характеристика и класификатор на професиите. След като копист означава всичко, вкл и човек който трябва да извършва ксерокс и машинописни услуги и критериите за да започнеш работа са "желание" ( цитирах го дословно от обявите на една от фирмите в Джобса), няма за какво да говорим.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: Krasimira   
Дата:   16-06-14 08:37

Като си доволен от Фототехника /доколкото разбирам/ си прави снимките там. То голямата разлика от 0.035 лв. Аз съм пускала снимки там, ми не ми харесаха. Някой ставаха, други не, което ми говори че всичко е правено на автомат. Отделно обратна връзка никаква, в смисъл че персонала не е склонен към дискусии. От доста време ползвам услуги тук/не само за снимки, а и широкоформатен и др./ - http://www.fotomiasto.com/Services
, качеството е да не кажа перфектно, но повече от от отлично.


Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: pif   
Дата:   16-06-14 09:29

Пепи34,
няма машина за 200 000. Дори старите нурица 3001 не струваха толкова. Като ги върнаха с Ицо и взеха новите им свалиха малко от цената. Но това което платиха беше под 100 000. Варна и Благоевград взеха фуджита 700 серията като Асен си качи нурицу софтуера. Може и да има пета такава машина но поне за момента не се сещам.
А това дето някой си трябвало да извършва ксерокс услуги и машинопис е напълно нормално. Щом не трябва в свободното си време да работи като хамалин, бояджия и строител няма какво да се оплаква. В сферата на услугите се извършват услуги на клиенти които имат нужда от това. Принтирането на снимки или копирането на документи е едно и също по своята същност. И не виждам какво трябва да го бърка клиента заплатата на наетия персонал във фотоателиетата.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: moitesnimki   
Дата:   11-10-15 13:24

Здравейте, аз мога да Ви предложа услугата копиране на снимки. Гарантирано качество. за повече информация тук - http://www.moitesnimki.com [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотохартия FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE SUPREME
Автор: icovalchev   
Дата:   11-10-15 15:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »