Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Тяло подобно на Canon 70d
Автор: dimitar3   
Дата:   22-04-14 18:07

Здравейте колеги, пускам тема тъй като не съм вещ на тема Канон а един приятел ме помоли за съвет но държи на марката, та няма смисъл да предлагате не същата цена нещо от друга марка.

Каза ми че се е спрял на Canon 70d като ще се снимат предимно портрети тъй като има такава задачка от университета(не учи фотография а film studies в UK)та след задачката вече не знам какво точно ще снима, но си го е харесал с китов 18-135 та ще може да си снима различни работи след това и да прецени на коя дължина му трябва твърд обектив ако въобще му трябва.

С бюджета който има може да си вземе този комплект + 50мм 1.8 като аз му препоръчах 85 тъй като лично според мен на кроп или на фулфрейм е по-добрия вариант специално за портрети, като му казах че 50мм е една идея по-универсален принципно.

Въпросът ми е има ли от Canon тяло подобно на 70d може би със същия сензор даже, но на по-ниска цена за да може да има повече пари за обективи, ясно че от нещо друго ще е орязано. Като например както са D5100 и D7100 на Nikon, същия сензор, а за режисирани портрети лично за мен разликата между 2та е никаква.

Благодаря предварително

Отговори на това съобщение
 Re: Тяло подобно на Canon 70d
Автор: dimitar3   
Дата:   22-04-14 18:12

Забравих че първия пост не се редактира, но да кажа само че цената на комплекта 70d + 18-135 В UK е към 2055 лева,че като гледам бг е по-солено с едни 700 лева.



Публикацията е редактирана (22-04-14 18:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Тяло подобно на Canon 70d
Автор: allyx   
Дата:   22-04-14 18:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Тяло подобно на Canon 70d
Автор: bobotnik   
Дата:   22-04-14 21:38

allyx [cool]

Минах от 650Д на 70Д и мога да ти кажа - ситуацията няма място за сравненеие. 70Д къдри връзките на обувките[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тяло подобно на Canon 70d
Автор: dimitar3   
Дата:   22-04-14 21:43

Окей, мерси 70D ще си е значи.

Отговори на това съобщение
 Re: Тяло подобно на Canon 70d
Автор: stown   
Дата:   23-04-14 00:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Тяло подобно на Canon 70d
Автор: imitev   
Дата:   23-04-14 01:50


Тяло подобно на 70d....

... я - ма то само 70d е подобно на 70d[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Тяло подобно на Canon 70d
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   23-04-14 07:33

Предполага се 750d ще е със сензора на 70д ... Но за сега няма аналог 70д

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »