Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Бъг или проба?
Автор: MikeDimit   
Дата:   12-03-14 14:02

[beer] Свалям шапка! Имало чуваемост...Да вземат и ония в парламента да последват вашия светъл пример[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: Arminius   
Дата:   12-03-14 14:32

А някаква мобилна версия на сайта нещо или приложение ? [smilie21] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: virosh   
Дата:   12-03-14 16:57

Тъкмо се бях амбицирал тази година да прескоча "Представяне" а то виж какво стана...[shtrak] Сега явно ще трябва да се прицеля в първа страница и да видим. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: Havga   
Дата:   12-03-14 17:14

melkor, :))))))))

хувабо е, че се сменят снимките и има разнообразие.
аз чакам с нетърпение да видя нова визия и малко повече функционалности.. дай боже!



Публикацията е редактирана (12-03-14 17:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: realnoncho   
Дата:   12-03-14 18:47

Админите оптимизират, оплаквали са се колко портфолиа за излизане от представяне преглеждат - ето сега няма. Сигурно после ще махнат двата рейтинга да не си губят времето да гледат портфолиа за рейтинг Б [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: virosh   
Дата:   12-03-14 19:24

@Havga, не ме разбирай погрешно. [smilie25] Радвам се че има развитие във форума и нещата се променят. Дали за добро или за лошо - времето ще покаже.
Бил съм администратор на голям форум и много добре знам какво им е на админите когато потребителите започнат да искат разни неща. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: mini4iki   
Дата:   12-03-14 21:36

[beer] Браво, добра работа, харесвам промените!

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: atrifonov   
Дата:   12-03-14 21:39

аз пък не мисля, че е добре всеки да си излива картите по галериите без никаква модерация

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: HP   
Дата:   12-03-14 22:30

Прави се платен достъп.
1-во ниво /да го наречем пакет бронз/ безплатен-включва да речем 100 снимки общо, по 5 на седмица.
2-во ниво /пакет сребро/ - 20 лв. на година. По 20 снимки на седмица, файлове 500кб

3-то ниво /пакет злато/ -неограничен брой снимки и т.н

Така който иска да изпразва карти, поне да си плаща. Който иска любителски да подходи-сайта предлага възможност. Но който иска по-сериозно - да си плати, едва ли е проблем. Тогава няма да има значение А или Б или точките

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   16-04-14 07:47

Я да си пиша пак тука ...

Тия фотописи много нахални бре?


http://oi57.tinypic.com/2ij05j.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: Sokola   
Дата:   16-04-14 08:20

[smilie8] да,нападнали са всички теми

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: Батко   
Дата:   16-04-14 13:04

Моите уважения към администраторите, но според мен идеята за отпадане на "Представяне" не е добра. Или по-точно отпадането на междинното ниво. Напротив, трябва да се направят повече нива, за да може по-младите и неопитни автори да чувстват как напредват, примерно със звездички: над 3x25Б - 1зв., 3x50Б - 2зв., 3x100 - 3зв. Също така и авторите с права за Б може да се диференцират.
Сега единственото ниво за качване е 3x150Б или вече и това не е така ? Много автори ще се откажат рано - рано. От това ще падне и цялостното посещение на сайта.

Промените почнаха да стават твърде много и сайтът почна да губи цялостната си концепция, а правилата да се размиват.

Но ... има кой да ги решава тези неща!

[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: boni   
Дата:   16-04-14 13:45

Не знам дали е добра или не е добра идеята за отпадане на представяне, но е факт че добрите автори с малко изключения въобще не гледахте там. И все нещо на някой му пречеше и се подиграваше с хората в категорията, а от другата пък все някой се чувстваше недооценен. От трета ние гледахме стотици портфолиа и все някой ни държеше сметка, караше ни се, мрънкаше, заплашваше и т.н. , че не му е одобрено портфолиото.
Е, ако мислите, че се издържа на всичко това, пробвайте се:)
А нива си има и сега. Такива нива са рейтингите - там се случва отсяването на по-добрите снимки. Една снимка ако не мине поне 20т не влиза в селекцията (рейтинга), така че все тая.

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: boni   
Дата:   16-04-14 13:45

Колкото до "фотописи" - това е реклама във форума, с цел повишаване популярността на този раздел.

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: мара   
Дата:   16-04-14 15:30

Автор: Admin
Дата: 12-03-14 13:21

втор: Alsand
Дата: 12-03-14 12:11

С навлизането на фейсбук, мен лично много ме съмнява, че някой ще се напъва да регистрира профили, за да си гласува с тях. Това може да е било някога, но едва ли ще го има днес.

Шегуваш се:) Не само че ще го има, но ще е с пълна сила, за да си избута снимката на 1-ва. То се наложи да разчистваме Б автори, защото го правеха, въпреки че е по-трудно, ти говориш за А, където всеки си прави ник и си гласува. Абсурд! Имаме твърде богат опит в тая насока:)



хем знам, че не си съчинявате, хем не ми го побира акълът [smilie8] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: rimohit   
Дата:   16-04-14 15:42

Рейтинг Б напоследък тотално ми обърка представите ...До толкова , че почти съм отвратен... Мисля тотално да се местя в категорията на фотописа , и ви благодаря за тази възможност!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: geokar   
Дата:   17-04-14 00:15

Понеже на двама трима дадох акъл да си сменят категорията от "представяне" в съответна и те ми отговориха, че не ставало, маже би нещо се бъги и е за оправяне - при мен се получава от воле, дали защото са по-отдавна "представненските" ми снимки?

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: geokar   
Дата:   17-04-14 00:25

melkor, целенето е излишво. За "първа" си има хора. След промените там някои имена се смениха, но принципите си останаха същите! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: DeDomus   
Дата:   17-04-14 01:19

Автор: boni
Дата: 16-04-14 13:45

Колкото до "фотописи" - това е реклама във форума, с цел повишаване популярността на този раздел.

Идеята да рекламирате "фотописи" е добра. Визуалната страна на рекламата обаче дразни очите. Някак като кръпка стои. Не може ли да се преправи да изглежда като банер или нещо подобно?

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   18-04-14 18:48

"Можете вече да качвате снимки с размер HD (1920x1080). Скоро ще можете и по-удобно да разглеждате този формат."

Благодарим :)

Отговори на това съобщение
 Re: Бъг или проба?
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   19-04-14 10:04

Джавата как така увеличава цветовете при клик ?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »