Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Предложете раница
Автор: realnoncho   
Дата:   02-08-15 09:51

Значи апарата с китака и останалото с кенчета бира пак дава добра представа [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете раница
Автор: kefalcho   
Дата:   02-08-15 12:16

Ей на тази съм се спрял, има и по малки модели на добри цени[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете раница
Автор: 2metraninja   
Дата:   02-08-15 12:48

Автор: антивик
Дата: 02-08-15 06:47

Загледах се по тези чанти, та да попитам, дали се продават отделно само тези, твърдите джаджи с лепенките де се вкарват вътре в чантата?



Продават се отделно различни комплекти подплатени прегради с велкро. И в алиекспреса и в английския амазон съм виждал, че даже и в ибея има частни лица, които си продават прегради, които явно са им останали от различни раници и чанти - там има всякакви, като цената е направо нищожна.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете раница
Автор: m.djorov   
Дата:   02-08-15 13:08

написа:

> Значи апарата с китака и
> останалото с кенчета бира пак дава
> добра представа [beer]

http://store.picbg.net/pubpic/78/96/3abb55e7e9477896.jpg


Двата кена са по 500 мл, в средата остава място за още около един 330мл мисля. Апарата е д7200 с 18-105 с прибран lens hood, и arca swiss плоча. Под апарата остава едно малко място, в което сложих капачките на обектива и апарата + още 1-2 дребни неща - lenspen, кърпичка за чистене. Размера му е точно да се събере зарядното за батерията, но без кабела :) Та примерно може да се сложи само батерия да речем. Сигурно може и по-добре да се подреди, ама не ми се занимаваше вечерта в жегата. утре ще ходя да питам за лепката какво ще правим.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »