Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: Seifi   
Дата:   01-02-14 15:32

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: wafen   
Дата:   01-02-14 19:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: lakosta   
Дата:   01-02-14 20:54

Eдин път гледах Д300 в СЛАВЯНИ!
Много беше разлепен и ми предложиха комплект гуми и 100лв отстъпка
[beer] обявен беше за 55000 сработвания...щракнах и помолих да взема картата и да я видя в къщи [smilie7] оказа се 196 000!
Обадих се на човека...съобщих факта и казах къде може да ме намери и да си вземе картата [smilie11] [smilie11]
[smilie7] по този начин се сдобих с една карта повече!

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: Seifi   
Дата:   01-02-14 21:11

Това със сработванията го добавих, имаше и друга тема която трябва да е изчета и добавя пропуснатите неща, когато имам време.

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: Lycan   
Дата:   02-02-14 01:07

> ... предложиха комплект гуми и 100лв отстъпка
> ... обявен 55000
> ... помолих да взема картата и да я видя в къщи
> оказа се 196 000!
> Обадих се на човека ... и казах къде може да ме
> намери и да си вземе картата
> по този начин се сдобих с една карта повече!

Нали се сещаш, че след твоята проява на висша хитрост ще го бутннат на съвестен купувач без карта?

И ти да напишеш един черен списък, та поле да си ги менкаме, а!


Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: kvakioh   
Дата:   29-01-15 16:19

gushev, голям минус за слушалки, които представя за оригинални.
Ментета, добре направено копие, докато не почне човек да слуша гадния звук. Едва след сериозно вглеждане се вижда надписче на тях, не са Епъл.
ЗА това, че нямат дори микрофон, а са представени като за телефон, още една лъжа. ЗА третата лъжа е, че не са разопаковани, бяха си отваряни.
Четвъртото е, че не работи дистанционното за смяна на песни и увеличение/намаление на звука.
Не съм за 20-те лева, но си заслужава място в списъка.

Ето линк към обявата:
https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=47616

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: satansho   
Дата:   29-01-15 17:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: zbonev   
Дата:   30-01-15 18:25

Тази обява на gushev, така написана е силно подвеждаща. Правило ми е впечатление и други негови обяви ми се струват доста странни - е всеки сам си решава от кого да купува.

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: j_mironski   
Дата:   31-01-15 00:06

dvn - Денис Мутлу
Долен измамник - само му напишете името в Google и ще се удивите. А колко не написани неща има за него....

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: deerstalker   
Дата:   31-01-15 01:35

https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/S1.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: Петрос   
Дата:   01-02-15 04:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: Gaiver   
Дата:   03-02-15 13:08

seikobg . Пича ми казва прати ми обектив дава ми адрес пускам му го на същия ден когато ми даде адреса и днес ми пиши . Сори закъсня вече съм в Германия [smilie11] . Сега трябва аз да плащам не една , а две доставки ..... На това му се казва изрод . [smilie9] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: Mytronix   
Дата:   03-02-15 13:11

Този seikobg и мен така ме метна . Явно си прави габарка с хората да дават пари по Еконт . Направо го баннете от форума и базара тази гадина [cool] [cool] [smilie9] [smilie9] [smilie4]

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: pmartinov   
Дата:   16-04-15 23:51

Вече е аут !


Снима с дясен бутон на мишката...


Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: jingov   
Дата:   17-04-15 14:56

Аз не съм страдал много, но ми е чудно каква би била обосновката на продавач, който вдига цената на дадената стока, която не се произвежда вече. При положение, че не може да ми даде сер. номер и произход. Същият продукт си поръчах от Япония с всички налични кутии , сенник и произход на по малка или близка цена/ с мито и ДДс/
Дали има голям наплив и/или не му се занимава и/или не е проверил колко струва в магазините, където би могъл да бъде открита стоката.


Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: Hman   
Дата:   18-04-15 00:55

Здравей, ето я обосновката на продавача. Цената я направих такава защото ми писна разни леваци да ми пишат и да ми обясняват как щели да ми дадат 100лв или 150лв а един друг ми давал 120лв и да му го изпратя за моя сметка при положение че съм написал цена. Дал съм и обяснение - "Цената 250лв е за който иска да се пазари, за който иска да купува цената е 190лв". А цената е 190лв защото толкова ми е излезнал от ибей Англия при сегашния курс. И понеже както казах съм го купил от ибей Англия винаги мога да удостоверя от къде съм го купил или пък че не съм го крал. Интерес наистина имаше голям но не е причината това или че не ми се занимава. Просто при личен контакт по телефона, затова и съм го написал в обявата а не го давам само на лично като други, а не със съобщения бих подходил по различно. А и съм малко мнителен и първо си мисля дали не искат да ме измамят та такива въпроси като дай ми номера ме притесняват малко. Така че радвам се за теб че си си купил такъв на добра цена и за себе си че продадох моя на хора от моя град който имаха възможност да го видят и пипнат преди да го купят. Та това е, извини ме ако съм те засегнал живота продължава и ние продължаваме да снимаме.


Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: InnerSelf   
Дата:   26-04-15 10:26

absolutebeginner - Радослав
По неговите думи живее в Лондон. Продаде ми една минолта с омазана бленда. Вярно е, че беше пратен с опция за преглед и тест. Моя е вината, че не забелязах проблема, тъй като това ми е първи обектив, който купувам. Новобранска работа. Но пък и в обявата се твърдеше, че обектива е в перфектно състояние... Като добавим и един изнервен малоумен служител в Еконт, работата отива на да го разглобявам сам и да си блъскам главата, да давам още пари за ремонт или да си го ползвам само с отворена бленда.

Отговори на това съобщение
 Re: Да намалим риска от лоша покупка / черен списък на продавачи
Автор: zookig   
Дата:   22-05-15 22:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »