Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: eli.sh666   
Дата:   01-08-13 13:55

Здарвейте. Мисля да си купувам Canon Powershot SX50 HS, поради което моля хората, които са работили с него да си кажат мнението - плюсове и минуси. Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: daniil-k   
Дата:   01-08-13 14:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: eli.sh666   
Дата:   01-08-13 20:31

А ако трябва да се прави сравнение с Olympus SP810 UZ? Питам, защото в момента снимам с такъв и ми е по-лесно да се ориентирам

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: daniil-k   
Дата:   01-08-13 21:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: eli.sh666   
Дата:   01-08-13 22:01

По принцип снимам природа - деца не снимам изобщо, и точно големия zoom ми върши постоянна и чудесна работа, затова и се спрях на Canon. С Olympus - а, с който снимам в момента, нямам проблем - в смисъл, че е с 36 увеличение и нямам нужда от статив, а шумът е минимален. С оглед на това харесах и този Канон - заради увеличението, а предполагам, че ще прави по-хубави снимки от сегашния ми апарат. Що се отнася до светлосилата - тя не е за пренебрегване, признавам. Но явно няма пълно щастие. Това, което видях, за фотоапарата, който ми предлагате, е че е с доста по-малко увеличение и точно това за мен лично е сериозен минус. Имам още време да поразгледам и да помисля. Благодаря за информацията :)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: eli.sh666   
Дата:   01-08-13 22:04

Освен това съм снимала за кратко с Canon Powershot S90 и качеството на снимките беше доста по-добро от това на Olypus-a,но няма почти никакво увеличение... Както казах - няма пълно щастие!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: 5821   
Дата:   01-08-13 22:24

Аз да се намеся,подкрепям предложението за PANASONIC FZ200,който търся отдавна,но нещо го няма на пазара,а колкото до увеличението в момента излиза FZ70 със увеличение 60 и виждам,че е към 400 долара нов,но като прегледах ревюта и снимки на SONY HX200v,въпросният Канон и Панасаникът fz200,предполагам че FZ70 няма да е по долу в надпреварата за зуум още повече,че е първият с 60 оптично увеличение.Аз лично се отказах от Канон Д550,заради този Панасоник,който отдавна чакам.Лошото е че няма внос,все пак от Панасоник ми отговориха,че през август-септември ще има.Успех с изборът...


Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: daniil-k   
Дата:   01-08-13 22:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: daniil-k   
Дата:   01-08-13 22:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: 5821   
Дата:   01-08-13 22:46

Новото си е ново,виждам,че и в Продавалник го има,в интерес на истината го има на места по около 1110-1200лева,но виждам че върви за към 950,казаха ми да следя доставките в Технополис,там щели да го пуснат,а все пак цените трябва да падат,а не да скачат.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: daniil-k   
Дата:   01-08-13 22:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: pachok   
Дата:   02-08-13 01:00

daniil-k Вярно е, че постоянната светлосила на Панасоника си е предимство, но не мога да се съглася с теб, че ще е необходим статив при снимки с голям зуум с Канона-а. Поне при нормални светлинни условия не виждам никакъв проблем за снимки от ръка. Имам 3 супер зуум-а на Канон (последният от които SX40 - 1:2,7-5,8) и спокойно мога да заявя, че оптиката на тези апарати е супер добре стабилизирана, снимам си от ръка дори на скорости под 1/100 при максимален зуум (840мм) и нямам проблеми с размазването. Новите матрици позволяват използването и на по-високо работно ИСО. Преди години не си позволявах да снимам на повече от 100-200, но сега ползвам и 800 в определени случаи.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: daniil-k   
Дата:   02-08-13 06:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: eli.sh666   
Дата:   02-08-13 09:22

Поразгледах за Панасоника, който daniil-k ми препоръча, но наистина няма предлагане, а аз държа да е нов, а не втора-трета ръка. А както казах zoom- а го използавам постоянно,а клипчета не правя и деца не снимам.... Ще поразгледам и за други модели да видим какво могат да предложат

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: 5821   
Дата:   02-08-13 19:11

http://www.gogo-bg.net/sony-dschx300-204mp-p-9615.html-това Сони също е добро щом се търси зуум

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Powershot SX50 HS - отзиви
Автор: 5821   
Дата:   02-08-13 19:45

http://www.youtube.com/watch?v=VaERW_Iqoiw-това може да даде някаква представа за фотоапаратът,нищо че тестът е за видео.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »