Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Техника от Япония
Автор: ani_im   
Дата:   27-04-16 18:22

На мен ми трябват Canon 17-55/2.8 IS USM или Canon 17-40/4L USM искам единия от двата,провери какви са им цените и може да се договорим за единия от двата.

Отговори на това съобщение
 Re: Техника от Япония
Автор: SLX   
Дата:   28-04-16 09:33

Това е относително нагло, но за сметка на това невъзпитано поднесено искане. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Техника от Япония
Автор: ani_im   
Дата:   28-04-16 10:54

Ако става дума за моето искане за обективите,не виждам какво нагло и невъзпитано съм попитала.Човека си предлага услугите и аз се възползвам от тях.Не очаквам да го направи заради красивите ми очи[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Техника от Япония
Автор: ROM   
Дата:   02-05-16 13:16

Илко в Кобе ли ще бъдеш след 2 седмици? Мисля да намина към 20 май в твоя район. Ако имаш време да пием по една бира и да поснимаме малко японки ;) От 16-ти до 24-ти май ще съм в Япония. Първо ще бъда в района на Токио, после 3 дена ще се мотая в района на Киото като мисля да отскоча и до Осака и Кобе. Ако си на линия и имаш време може да се видим. После се връщам през Токоио. В Киото ще бъда от 19-ти до 22-ри. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Техника от Япония
Автор: munich   
Дата:   10-05-16 19:30

Върнах се и за съжаление не успях да гледам много за техника. По впечатления като цяло електрониката е по-скъпа от Европа, а фототехниката е леко по-евтина, стига да се прави компромиса с гаранцията.

Япония обаче е страхотно място и с удоволствие ще се върна пак. Дано скоро!

Като впечатления - малките градчета, които посетихме, Хаконе и Коясан ме впечатлиха най-много като градове. Иначе - японците са най-лъчезарните хора, които някога съм виждал. Токио е грамадно и трябва много повече от 4 дни. Скоро пак! [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Техника от Япония
Автор: Petri   
Дата:   10-05-16 22:18

ROM, на 24-ти сме няколко фотографа в Киото за 1 седмица. Илко е резервиран вече след тази дата, но това не пречи да пием бира повече хора :)

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Техника от Япония
Автор: ROM   
Дата:   11-05-16 05:35

Petri, Аз се чух с него, но малко се разминаваме с програмата и ще се засечем в Токио с Илко. На вас приятно прекарване в Япония!

Отговори на това съобщение
 Re: Техника от Япония
Автор: Petri   
Дата:   11-05-16 16:32

Подобно [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »