Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  130 ..  140 ..  150 ..  160  161     всички  напред  последна
 Re: Fujifilm X
Автор: sirkhann   
Дата:   13-01-16 14:12

4000
 Re: Fujifilm X
Автор: Vanquished   
Дата:   13-01-16 14:17

Страх, брате, голям страх берем. Чудя се този принт на стената ми 50х70 с тази липса на пиксели, как ли се е получил...Ако искам видео ще си взема нещо друго. За бързината...Т1 е бавен ли? И пеем, защото зло не мислим, пеем, защото ни е кеф! Кеф, че сме намерили своята система. Теб май те е яд, че на другите им е кеф и се опитваш на хората да развалиш кефа. Що за човек си?
 Re: Fujifilm X
Автор: iliyanb   
Дата:   13-01-16 14:17

Точно така Горби [smilie24] И аз това твърдя. Да ми казват, че съм се набутал и трябва да направя гладна стачка, щото камерата ми е калпава и скъпа, не приемам. Това са нефотографски грижи от заинтересувани за джоба ми хора, на които благодаря.

Ширканчо, снимка на първа страница не са ми пускали до момента. Коментар не съм изтрил до момента за всички години тук. Не съм блокирал никога никого по никакъв повод. Взимаш вече да ми лазиш по нервите с тъпотиите си. Малко усещане няма да е лошо. Доста на сериозно си се взел. Изпусни въздух малко. Ела да ти подаря някой принт на девойка. Имам и специална селекция недостъпни за обществеността. Ще ти харесат. Имаш избор. Хартията ще си я избереш.

Ей го на, Горби ме е блокирал преди години още за някаква тъпотия вероятно свързана със сони, но аз намирам начин да си говоря с него без напрежение.



Публикацията е редактирана (13-01-16 14:18)
 Re: Fujifilm X
Автор: Vanquished   
Дата:   13-01-16 14:20

Ей, Ширкане, как не си се хванал за гумите на Т1 и тъпата вратичка на аксесоарите? Ма като се надуят и разлепят ще започнеш да ровиш назад в темата, какво са споделили за начин на оправяне промите мозъци акбар будала.
 Re: Fujifilm X
Автор: sirkhann   
Дата:   13-01-16 14:36

[smilie18] въобще не ми е даже да го водя тоя разговор вече

Видяло се е, че в двешно време и Господ да слезне на земята, човеците ще го убият с камъни.

А аз съм просто момче от село, тръгнало да спори с гражданите за технологии.
 Re: Fujifilm X
Автор: georgioiv   
Дата:   13-01-16 14:36

iliyanb : баси не си спомням някого да съм блокирал, пък се оказа цели 5 човека...[smilie5] разблокирах ги, защото не си спомням изобщо кого защо...

Няма да е било за Сони, щото аз съм дърт заклет канонец...[smile] Просто Сони размърда тая застинала фотошайка производители и трябва да му се отдаде дължимото... [shtrak]
 Re: Fujifilm X
Автор: Vanquished   
Дата:   13-01-16 14:43

Ширкане, ти от Луната ли си? Бог вече слезе на земята и човеците го разпнаха.
 Re: Fujifilm X
Автор: sirkhann   
Дата:   13-01-16 15:00

Кой Господ е бил разпънат на кръст? [smilie18]

Избери си някой от списъка по-долу

https://en.m.wikipedia.org/wiki/The_World%27s_Sixteen_Crucified_Saviors
 Re: Fujifilm X
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-01-16 15:14

Срещу 50 кинта ще се обадя на Сайбъра да дойде и да си затвори темата :)
 Re: Fujifilm X
Автор: georgioiv   
Дата:   13-01-16 15:22

адаш, струва ми се че идваш леко меркантилен за този възвишен фотографски форум.... [smilie5]



Абе я тук да питам, и без това стана говорилня - с какво си обработвате рав файловете от фуджитата... ? Питам защото в руските форуми се надпреварват ползвателите точно на фуджи да си хвалят всеки неговата си програма, която използва и едва ли не лайтрумовия фотошопски камера роу да е на последно място като най - слаб...
 Re: Fujifilm X
Автор: iliyanb   
Дата:   13-01-16 15:25

Аз с най-слабия [smilie5] Горби, има нова тема, пресна, ненаакана. Там може да си говорим за фуджи.[smilie24]

Пак да питам. Някой гъст с админите? Да затворят тази тема.



Публикацията е редактирана (13-01-16 15:31)
 Re: Fujifilm X
Автор: hrup   
Дата:   13-01-16 15:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Fujifilm X
Автор: Vanu   
Дата:   13-01-16 15:27

LR си бачка достатъчно добре, имаше някъде линк за готови presets за шарпене специално за x-trans.
 Re: Fujifilm X
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-01-16 15:29


"адаш, струва ми се че идваш леко меркантилен за този възвишен фотографски форум...."

Те пък щот се скъсаха да ми ги дадат [smile]
 Re: Fujifilm X
Автор: georgioiv   
Дата:   13-01-16 15:39

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Fujifilm X
Автор: Emoxide   
Дата:   13-01-16 15:42

тази опорочена тема ще стигне до 5000 публикации.
може и да остане в историята на форума, като най-одумваната и най-зацапаната.
Щом толкова се дърдори за FUJIFILM, показателно е, че нещата, които правят, не оставят никого безпристрастен. Не е като да става дума за Samsung [smilie5]
 Re: Fujifilm X
Автор: hrup   
Дата:   13-01-16 15:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Fujifilm X
Автор: uri64   
Дата:   13-01-16 15:58


> може и да остане в историята на
> форума, като най-одумваната и
> най-зацапаната.
>

Аааа, не, не и не!!! Най-окаканата за всички времена си е "Да снимаш на филм версия 1.0". В сравнение с нея тук просто сте аматьори :)
 Re: Fujifilm X
Автор: Emoxide   
Дата:   13-01-16 15:58

[beer] [cool] [smilie5] [shtrak]
 Re: Fujifilm X
Автор: iliyanb   
Дата:   13-01-16 16:02

Е Юри, ние кви простаци можем да бъдем ако знаеш[smilie18] Ама времето минава, култивиране трябва[smilie18] Мутробарокът мина [smilie18]
 Re: Fujifilm X
Автор: Pipilotata   
Дата:   13-01-16 16:13

И аз съм с вас, банда. Хоп!

[thankyou]
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  130 ..  140 ..  150 ..  160  161     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена